FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o Bransaro?

Bransoletki Bransaro należy traktować szczególnie, podobnie jak każdą inną biżuterię. Przede wszystkim nie należy ich zakładać podczas prac domowych, kiedy może dojść do uszkodzeń chemicznych pod wpływem kontaktu z detergentami oraz mechanicznych związanych np. z zarysowaniami i obiciami. Należy także unikać silnie działających kosmetyków i nadmiernego kontaktu z wodą np. podczas kąpieli. W przypadku wystąpienia ewentualnych zabrudzeń, należy je przecierać delikatną miękką ściereczką np. chusteczką do czyszczenia srebra. Należy pamiętać, że elementy złocone mogą ulegać naturalnemu procesowi ścierania. Bransoletki należy przechowywać w oryginalnym pudełku lub woreczku Bransaro, a także w szkatułkach i innych pojemnikach do przechowywania biżuteri.

Czy produkty Bransaro objęte są gwarancją?

Na produkty Bransaro przysługuje 3 miesięczna gwarancja. W przypadku konieczności skorzystania z gwarancji, należy poinformować nas o tym w wiadomości e-mail (biuro@bransaro.com), opisując szczegóły problemu. W przypadku uznania gwarancji, towar zostanie wymieniony na nowy. Gwarancji nie podlegają:

  • bransoletki uszkodzone mechanicznie z powodu np. wgniecenia, otarcia, deformacji itp.,
  • bransoletki uszkodzone poprzez niewłaściwe użytkowanie i przechowywanie,
  • bransoletki złocone, które uległy naturalnemu procesowi ścierania.

Istnieje możliwość wymiany sznurka w jedwabnej bransoletce, który uległ zerwaniu lub zniszczeniu. Koszt wymiany to 15,00 zł. W takim przypadku kupujący pokrywa koszty wysyłki. Opłata za wymianę sznurka nie dotyczy sytuacji, kiedy do zniszczenia sznurka doszło w okresie gwarancji.